You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Договір оренди земельної ділянки продовжено

30.05.2016

Об’єкт скарги: Волноваська районна державна адміністрація

Суть скарги: Скаржник, велика компанія, яка спеціалізується на видобутку та обробці природних ресурсів, подала скаргу щодо необґрунтованої відмови подовжити договір оренди земельної ділянки, необхідний для ведення господарської діяльності Скаржника. 7 вересня 2005 року Скаржник уклав Договір оренди земельної ділянки з Обласною державною адміністрацією, щоб розпочати видобуток каоліну. Договір був укладений терміном на 10 років. 22 липня 2015 року Скаржник звернувся до Голови Донецької військово-цивільної адміністрації з проханням подовжити термін дії Договору оренди земельної ділянки, який спливав 18 вересня 2015 року. Однак, об’єкт скарги відмовив у продовжені терміну, зазначивши, що комерційна діяльність Скаржника суперечить інтересам громади. Об’єкт скарги посилався на те, що обладнання, яке використовував Скаржник для перевезення видобутого каоліну, наносило шкоду дорогам Волновахи. 

Вжиті заходи: Протягом жовтня-листопада 2015 року РБО провела декілька телефонних розмов з Головою Волноваської районної державної адміністрації, щоб отримати інформацію по справі, зібрати додаткові факти та розібрати ситуацію. РБО також звернулась до Донецької військово-цивільної адміністрації та Волноваської районної державної адміністрації з вимогою подовжити договір оренди Скаржника.

Результат: 22 лютого 2016 року Скаржник повідомив, що питання нарешті вирішено. Голова Волноваської районної державної адміністрації підписав Додаткову угоду до Договору оренди земельної ділянки та передав Скаржникові на підпис. Справу було закрито.