You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

ДФС скасувала донарахування на суму 24 млн. грн. трейдеру вугілля

08.07.2019

Скарга на: Головне управління Державної фіскальної служби в Донецькій області (ДФС)

Суть скарги: До Ради зі скаргою на ДФС звернувся трейдер вугілля. Підприємство не погоджувалося з результатами податкової перевірки, відповідно до яких воно мало додаткового сплатити майже 24 млн. грн.

Податковий орган провів перевірку діяльності підприємства та донарахував йому ПДВ та податок на прибуток. Зокрема, ДФС підозрювала Скаржника в завищенні вартості реалізованої продукції, а також у відсутності доказів реальної поставки товару. Не погоджуючись з висновками податкової, трейдер оскаржив їх в ДФС та звернувся за допомогою до Ради.

Вжиті заходи: Вивчивши документи справи, Рада підтримала позицію Скаржника. Інспекторка РБО взяла участь в адмін. оскарженні податкового рішення та надала позицію Ради. Скаржник підготовив додаткові документи на підтвердження своїх аргументів. Крім того, Рада письмово попросила ДФС всебічно та неупереджено розглянути звернення підприємства.

Результат: ДФС дослухалася до аргументів Ради та скасувала три з чотирьох податкових рішень за загальну суму майже 24 млн. грн. Справу успішно закрито.