You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

ДФС скасувала донарахування на майже півмільйона гривень підприємству, що входить до групи компаній «Winner»

03.06.2019

Об'єкт скарг: Головне управління Державної фіскальної служби України (ГУ ДФС)

Суть скарги: До Ради звернулося підприємство, що входить до групи компаній «Winner» – бренду, який передусім відомий як офіційний імпортер автомобілів провідних світових брендів. Підприємство не погоджувалося з результатами податкової перевірки, відповідно до яких мало сплатити штрафи на суму майже півмільйона гривень.

Наприкінці 2018 року ДФС перевірила діяльність компанії та встановила, що платник податків при сплаті авансового внеску з податку на прибуток (при виплаті дивідендів) допустив помилку в номері казначейського рахунку. Обласне управління ДФС вважало, що така помилка призвела до несвоєчасної сплати податкових зобов’язань. 

Підприємство оскаржило рішення податкового органу та звернулося за підтримкою до Ради. 

Вжиті заходи: Ретельно вивчивши матеріали справи, Рада підтримала позицію Скаржника та письмово попросила ДФС всебічно та неупереджено розглянути скаргу компанії «Winner». Крім того, команда Ради взяла участь у розгляді справи підприємства в ДФС.

Результат: Дослухавшись до аргументів Ради, ДФС задовільнила скаргу підприємства та скасувала донарахування на суму 471 тис. грн. Скаржник подякував Раді за допомогу: «Вважаємо, що саме участь та аргументована і неупереджена позиція Ради бізнес-омбудсмена дозволили отримати позитивне рішення ДФС». Справу успішно закрито.