You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Нацполіція повернула майно виробнику спортивного обладнання

13.05.2019

Об'єкт скарги: Основ’янський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області (Нацполіція)

Суть скарги: До Ради звернувся виробник спортивного обладнання з Харківщини. Нацполіція не повертала майно Скаржнику, вилучене за результатами обшуку, навіть попри відповідну ухвалу суду. 
В жовтні 2018 року правоохоронці обшукали будинок директора підприємства та вилучили майно, частину якого суд зобов’язав повернути власнику. Проте, Нацполіція не поспішала виконувати ухвалу суду. 

Вжиті заходи: Інспектор Ради підтримав позицію підприємства та письмово звернувся до Нацполіції та Генеральної прокуратури. Він підкреслив, що необхідно виконати ухвалу суду та повернути Скаржнику зазначене майно. Правоохоронці спочатку переадресували лист Ради до Прокуратури Харківської області, а потім – до Нацполіції у Харківській області.

Результат: За сприяння Ради, напередодні новорічних свят вилучене майно повернули Скаржнику відповідно до ухвали суду. Підприємство це підтвердило та подякувало Раді за допомогу. Справу успішно закрито.