You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

РБО закрила справу щодо затримки митного оформлення за один день

08.06.2017

Об’єкт скарги: Івано-Франківська митниця Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області (Івано-Франківська митниця)

Суть скарги: Наприкінці травня 2017 року компанія-імпортер хімічних виробів з Івано-Франківська звернулася до РБО через затримку митного оформлення товарів промислової хімії Івано-Франківською митницею. 

Вжиті заходи: В день отримання скарги інспектор РБО організував телефонну конференцію між Скаржником та керівництвом Івано-Франківської митниці, щоб з’ясувати обставини скарги.

Виявилося, що між Скаржником та Митницею було непорозуміння щодо процедури експертизи зразків продукції, яка ввозилася до України. Митниця просила Скаржника прибути до митного посту, щоб оглянути товар для присвоєння митної класифікації. Скаржник натомість пропонував митниці взяти необхідні зразки самостійно і надати йому рішення керівника митниці щодо підстав для продовження звичайного 4-годинного терміну митного оформлення.

Результат: Завдяки посередництву Ради Скаржник наступного дня погодився прибути до митного посту та надати продукцію для експертизи. За сприяння фахівців Ради питання вдалося вирішити менш ніж за один день.